Предмет: Физика, автор: natashaaaaaaaaaaaa14

Літак, упродовж години пролетів 360км. Маса літака 2т. Визначте кінетичну енергію літака?​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

t = 1 ч = 3600 с;

S = 360 км = 360000 м;

m = 2 т = 2000 кг;

Eкинетическая - ?

Eкинетическая = (m * v^2) / 2;

v = S / t = 360000 / 3600 = 100 м / с^2;

Eкинетическая = (2000 * 100^2) / 2 = 10000000 Дж = 10 МДж

Похожие вопросы