Предмет: Химия,
автор: brinyuk1234
СРОЧНО !!!!!!!! УМОЛЯЮЮЮ Змішали розчин масою 120г з масовою часткою солі 30% з розчином масою 280г з масовою часткою солі 40%т. Яка масова частка солі в неутвореному розчині
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m1= 120*0.3=36 грам
m2=280*0.4=112 грам
m(розчину)= 120+280=400 грам
w(р.р)= маса(р.р)/маса (р-ну)= 148/400=0.37 або 37%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: криска111111
Предмет: Українська мова,
автор: oksanap80
Предмет: Другие предметы,
автор: katya0310
Предмет: Биология,
автор: olezko113russia