Предмет: Физика, автор: vilentarasenko11

Срочно!!!!!!!!!!!! Даю 50 балов
Навантажений вагон масою 140 т, що рухається зі швидкістю 0,6м/с
зіштовхнувся з порожньою платформою масою 70 т. З якою швидкістю і
куди рухалася платформа перед зіткненням, якщо після цього вагон і
платформа зупинилися?​

Ответы

Автор ответа: sagevgen
2

Ответ:

1,2 м/с

Объяснение:

m1v1-m2v2=0

m1v1=m2v2

v2=m1v1:m2

v2=1,2 м/с


vilentarasenko11: v=1,2c/m или v2=1,2c/m
sagevgen: 1,2 м/с
Автор ответа: nkchdnv
1

m1=140000кг

v1=0.6м/с

m2=70000кг

v2=?

vконечная =0

m1v1-m2v2=0

84000-70000v2=0

70v=84

v=1.2м/с

двигались они навстречу друг другу


vilentarasenko11: спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: AthenaWhale