Предмет: Химия,
автор: ilushkakozachuk
Обчислити маси води і кухонної солі, щоб виготовити: 1) 50 г 10% розчину;
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m( розчину) = 50г
W(NaCl)=10%=0,1
Обчисли яку масу солі треба взяти:
W(речовини) =m1(речовини)
m2(розчину)
m1(речовини)= W×m1(розчину)
m(NaCl)=0,1×50г=5г
2. Обчисли, яку масу води треба взяти:
m(H2O)=50г-5г=45г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: love2233
Предмет: Русский язык,
автор: taka86
Предмет: Русский язык,
автор: danilavyalov
Предмет: Математика,
автор: Бекзат2007
Предмет: Математика,
автор: кенгодло