Предмет: Химия, автор: shima61

Допоможіть будь ласка!!!!
молекулярна маса поліетилену 5040 г/моль. Розрахуйте ступінь полімеризації полімеру

Ответы

Автор ответа: HODATI
5

Відповідь:

180 ступенів

Пояснення:

Дано: Формула полімеризації етилену:

C₂H₄ ---t, p ---> (-CH₂-CH₂-)ₙ

Mr((-CH₂-CH₂-)ₙ)=5040 г/моль . Знайти: n-?

Mr(CH₂-CH₂)=24+4=28 г/моль

n=5040/28=180 - кількість ступенів.

*Поставте найкраще, будь-ласка :)

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: EvaUnicorn