Предмет: Химия, автор: 21diana01

Срочно!!!
У маминому записнику ви знайшли рецепт засолювання огірків.
Для цього потрібно приготувати розчин масою 500г з масовою часткою солі 1%. Розрахуйте масу солі і масу води, які необхідні для приготування даного розчину.​

Ответы

Автор ответа: ffiga00
117

Объяснение:

маса розчину = 500г

мч соли = 1%

масса соли = 500/100 • 1 = 5 г

масса воды = 500 - 5 = 495 г


21diana01: дякую
natsukienomot: Велике дякую
Vladkuznjecov: Очень благодарен.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vakurova83
Предмет: Литература, автор: Аноним