Предмет: Физика, автор: rec444lick

Брусок масою 400 г під дією деякої сили, що напрямлена
горизонтально, починає рух із прискоренням 1,5 м/с 2 по горизонтальній
поверхні столу. Коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,2. Визначте
модуль сили, що штовхає брусок.

Ответы

Автор ответа: Аноним
17

На тело по горизонтали действует сила тяги и трение.

F-Fтр=ma

F-μmg=ma

F=m(a+μg)

F=0,4*(1,5+0,2*9,8)

F=1,384 H≈1,4 H  -  это ответ.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: shepilovarita