Предмет: Физика,
автор: HHEEYYhh
летить сокіл на висоті 20м.швидкість 5м\с.маса птаха 500гр.обчисліть його повну механічну енергію.?
Ответы
Автор ответа:
1
E=Eк+Eп;
Ек=mv²/2; Eк=0,5•25/2=6,25 Дж
Еп=mgh; Еп=0,5•10•20=100 Дж
Е=100+6,25=106,25 Дж
Ек=mv²/2; Eк=0,5•25/2=6,25 Дж
Еп=mgh; Еп=0,5•10•20=100 Дж
Е=100+6,25=106,25 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: galinkaz
Предмет: Русский язык,
автор: CraftOfFunBro1
Предмет: Английский язык,
автор: cemenova07
Предмет: Математика,
автор: Аноним