Предмет: Физика,
автор: kipmik6
Яку роботу викликає електричний струм у лампі кишенькового ліхтаря за 5 хвилин,якщо напруга 5 В , а сила струму 0,2 А
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
U=5 B
I=0,2 A
t=5хв=300с
Q=?
R=U/I=5 В/0,2 А=25 Ом
Q=I²Rt=(0,2 А)²×25 Ом×600 с=300 Дж
ще може такий спосіб бути:
Q=UIt=5 B×0,2 A×300 c=300 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: QueenMarceline
Предмет: Русский язык,
автор: smirnovapopova
Предмет: Литература,
автор: ajdjdjdjdjdd
Предмет: Математика,
автор: SKELETIK667