Предмет: Химия,
автор: nastyamylove
обчисліть масу алюміній оксиду, який утворюється внаслідок взаємодії 0,8 моль алюмінію з киснем
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ
3.02 моль або 308.04г
Объяснение:
1) 0.8 моль: x =27 г. моль : 102 г.моль =0.8 моль * 102 г.моль / 27 г. моль =3.02 моль
2) m = n*M =3.02 моль * 102 г.моль =308.04г
nastyamylove:
спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MAXIMrulit
Предмет: Русский язык,
автор: Kamillka32
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: нпд1
Предмет: Биология,
автор: Ko6ko5vatjklGec