Предмет: Физика,
автор: juliakracjkovsk
Яку кінечну енергію має кулька масою 100г,що рухається 5 м/с?
А) 0,5 Дж
Б) 25 Дж
В) 1,25 Дж
Г) 2,5 Дж
Ответы
Автор ответа:
4
Дано: m=100 г=0,1 кг; V=5 м/с; Ек - ?
------------------------------------------------------
Ек=mV²/2
Ек=0,1*25/2=0,1*12,5=1,25 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mariampeteyan
Предмет: Русский язык,
автор: KaDianka
Предмет: Русский язык,
автор: alksey
Предмет: История,
автор: Diana19765356
Предмет: Математика,
автор: dima111norm