Предмет: Физика, автор: zaviruhans

Лампочка має потужність 60 Вт і працює при робочій напрузі 120 В Чому дорівнює опір лампочки?

Ответы

Автор ответа: microlab83
1

Ответ:

240 Ом

Объяснение:

Дано:

P = 60 Вт

U = 120 B

R = ?

Формула потужності:

P = U² / R

Отсюда:

R = U² / ·P = 120² / 60 = 240 Ом

Відповідь: R лампи = 240 Ом

Похожие вопросы