Предмет: Физика,
автор: valeranosac52
Яка напруга на резисторі якщо його опір 2 кОм сила струму в ньому 0,05 А?
8 класс даю 15 балов!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
R=2кОm=2000Om
І=0,05A
Знайти:
U=?
_____________
I=U/R
U=R*I
_______________
U=2000*0,05=100B
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vital5551
Предмет: Українська мова,
автор: vici2004
Предмет: Русский язык,
автор: Юля142536
Предмет: Биология,
автор: ArinaShsrapova2017
Предмет: Математика,
автор: taxminkazimli212