Предмет: Физика, автор: lizakohanecp7r3cy

потужність двигуна кліматного вентилятора 35 Вт. Яку роботу він виконую за 10 хв? ​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Відповідь:Ответ: A=21000 Дж

Пояснення:P=A/t

A=Pt

A=35 Вт*600 с=21000 Дж

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: kurilovaemma
Предмет: Математика, автор: 82690