Предмет: Физика,
автор: elizavetalipiva8
Авто розвиває потужність 200 квт за 2 хв.Яку роботу він при цьому виконує
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
24000
Объяснение:
N=A/t => A=Nt
2минуты=120секунд
A=200x120=24000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lehaklyuev
Предмет: Русский язык,
автор: Nikisni
Предмет: Українська мова,
автор: sirunshaganak
Предмет: Литература,
автор: cherryk2
Предмет: Алгебра,
автор: lukyanovarkadi