Предмет: Физика, автор: xroy65

определите оптическую силу линзы ( измеряется в дптр) с фокусным расстоянием 0,25м (D=1\f)​

Ответы

Автор ответа: AMAHASLAs
3

Ответ:

D = 1/0,25 = 4 дптр

Объяснение:

Підставляємо дані у формулу D = 1/f. f - фокусна відстань (за умовою 0,25 м). Відповідь: 4 дптр.

Похожие вопросы