Предмет: Химия,
автор: 1804060
Обчислити масу, об’єм, кількість речовини водню, який утворився при взаємодії 130 г цинку з хлоридною кислотою.
Ответы
Автор ответа:
3
Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2
Знайдемо об'єм, склавши відповідну пропорцію:
130 / 65,41 = X / 22,4
X = 130 × 22,4 / 65,41 = 44,5 л
Виразимо кількість речовини через через відомий вже об'єм:
n = V / Vm = 44,5 / 22,4 ≈ 2 моль
Знайдемо масу через відповідну формулу:
m = n × M = 2 × 2 = 4 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ilovedog6
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: senkostr
Предмет: Литература,
автор: Alina3031
Предмет: Математика,
автор: Руслан111111113