Предмет: Физика,
автор: Ssvshu
Яке приблизне значення архімедової сили, що діє на тіло об'ємом 3 м3 під час занурення його в рідину густиною 1030 кг/м3. *
Ответы
Автор ответа:
8
Відповідь:
30.9кH
Пояснення:
F=густина * g*V
F=1030*10*3=30900 H
30900 H = 30.9кН
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: firman93
Предмет: Английский язык,
автор: Кэлифэлифаляляки
Предмет: Русский язык,
автор: trololo543
Предмет: Математика,
автор: jhjhjhjhjh57
Предмет: Геометрия,
автор: elizavalieva