Предмет: Физика, автор: mironuknasta7

При піднятті копиці сіна вагою 5400 Н було виконано роботу 27 кДж. Визначити висоту, на яку було піднято сіно.

Ответы

Автор ответа: dasha240106
7

Ответ:

5 метрів)

Объяснение:

A=mgh

P=mg

m=P/g

m=5400H/10H/кг=540кг

27000Дж=540кг*10Н/кг*h

h=27000Дж/5400Н=5м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Yana1302
Предмет: Математика, автор: blueman201520