Предмет: Физика,
автор: lusja328
2. Літак під дією сили тяги 500 кн рухається горизонтально над землею зі швидкістю 200 м/с. Чому дорівнює робота сили тяжіння?3. Швидкість тіла зросла в 4 рази. Як при цьому змінилась кінетична енергія тіла?4. Як називають фізичну величину, яка визначається добутком маси тіла на його Швидкість?5. Яке тіла має більший імпульс:куля масою 10 г, що рухається зі швидкістю 500 м/с, чи автомобіль масою 500 кг, що рухається зі швидкістю 1 м/с?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2. Дано: A=F*S
F=500кH A=500*20=10 000 Дж
S= 20 м/с
A-?
Думаю правильно
3.Ek=m*V^2/2
Ek1=m*(4*V)^2/2=16*Ek=16.
5.p=m*v=0.0010*500=0.5кг м/с Імпульс кулі
p=m*v=0.005000*1=0.005 кг м/с Імпульс автомобіля
Імпульс кулі більший
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Bombastish
Предмет: Українська література,
автор: stehz
Предмет: Українська мова,
автор: irashev13
Предмет: Алгебра,
автор: Karisha37
Предмет: Математика,
автор: меганяха