Предмет: Химия,
автор: olyaantonenkorvua
Обчислити масу кухонної солі(NаСl) та
об‘єм води необхідний для
приготування 400 г 5% розчину
кухонної солі.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 20 г солі та 380 мл води
Дано:
m(розч.) = 400 г
ω(солі) = 5% або 0,05
Знайти:
m(солі) - ?
V(H2O) - ?
Объяснение:
Розв'язок.
m(солі) = m(розч.)*ω(солі) = 400 г*0,05 = 20 г
m(H2O) = m(розч.) - m(солі) = 400 г - 20 г = 380 г
V(H2O) = m(H2O)/ρ(H2O) = 380 г/1 г/мл = 380 мл
Відповідь: 20 г солі та 380 мл води
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Svetonьka
Предмет: Английский язык,
автор: niki0601
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Karisha37
Предмет: Алгебра,
автор: raxilyashabano