Предмет: Физика, автор: Noname2927

Визначити потужність електродвигуна опором 20 Ом при напрузі 220В

Ответы

Автор ответа: Lizzie2018
4

Дано:

R = 20 Ом.

U = 220 В.

Найти:

P = ?

Решение:

P = UI = U/R * U = U^2/R = 220^2/20 = 2420 Вт = 2,42 кВт.

Ответ: 2,42 кВт.

Похожие вопросы