Предмет: Химия,
автор: 0user0
Яка маса солі міститься в розчині масою 60г з масовою часткою розчиненої речовини 25%?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m (соли) = 15 г
Объяснение:
W = m (соли) / m (раствора) * 100%
25% или 0,25 = m (соли) / 60
m (соли) = 0,25*60 = 15 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: khmel230369
Предмет: Русский язык,
автор: nadezhdasang
Предмет: Русский язык,
автор: KaterineSatkliff
Предмет: Математика,
автор: 20061002006
Предмет: Литература,
автор: Soos123