Предмет: Химия,
автор: valeronbro666
Який об'єм кисню(н.у.) витратиться на спалювання 30 г етанової кислоти? Який об’єм вуглекислого газу при цьому виділяється?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
СH3COOH + 2O2 → 2CO2 + 2H2O
υ(CH3COOH) = 30 г / 60г/моль = 0,5 моль
υ(CO2) = 0,5 моль · 2 моль / 1 моль = 1 моль
V(CO2) = 1 моль · 22,4 л/моль = 22,4 л
υ(O2) = 0,5 моль · 2 моль / 1 моль = 1 моль
V(O2) = 1 моль · 22,4 л/моль = 22,4л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nagaevo17
Предмет: Русский язык,
автор: george2013
Предмет: Русский язык,
автор: george2013
Предмет: Математика,
автор: xEmmax
Предмет: Химия,
автор: inna000000