Предмет: Физика,
автор: hankolip
СРОЧНООО
електрокип'ятильник, ККД якого 70% помістили у посудину в яку налито 2л води за температури 12°С й увімкнули в мережу з напругою на 20В. через 10хв вода закипіла. визначити опір кип'ятильника
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
опір 181 Ом
Объяснение:
P = (m*C*(t2-t1)*1.2)/(860*T)
де P потужність, m- маса рідини, С - теплоємність рідини, Т - час
2л приблізно 2кг
m = 2 кг
С = 4.182 кДж/кгС таблична
t2 = 100 градусів , температура кіпіння
t1 = 12 градусів
Т = 10 хв = 600 сек
Р = (2*4.182(100-12)*1.2)/(860*600)= 0.0017 кВт = 1.7 Вт 100% ККД
1.7/100*30 = 0.51 Вт додаткова потужність
1.7+0.51 = 2.21 Вт 70% ККД
R = U в квадраті /Р
R = 20*20/2.21 = 181 Ом
evilforestart:
забув ккд зараз виправлю
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: taraso02
Предмет: Русский язык,
автор: Юлька990
Предмет: Русский язык,
автор: nastya3009
Предмет: Математика,
автор: AdalyatAshirova
Предмет: География,
автор: Sakurako