Предмет: Физика, автор: Sanandresik01

Яку роботу здійснює двигун потужністю 0,9 кВт за 7хв?

Ответы

Автор ответа: ogysok97
1

Ответ:

378Дж

Объяснение:

N=A/t => A=Nt

7хв=420сек

A=0.9x420=378Дж

Похожие вопросы