Предмет: Физика, автор: LADIES2005

Визначте кінетичну енергію кулі масою 20г, що вилетіла з пістолета зі швидкістю 250м/с

Ответы

Автор ответа: FortBoy
2

Ответ:

K=625000

Объяснение:

k=mv²/2=20*60500/2=1250000/3=625000

Похожие вопросы