Предмет: Физика, автор: valentin7960

Два резистори опорами 32 і 38 Ом з'єднані послідовно та приєднані до полюсів джерела струму,напруга на яких дорівнює 35 В. Потужність струму в резисторі опором 32 Ом становить:​

Ответы

Автор ответа: igorek2005b06
19

Ответ:

Объяснение:

R=R1+R2=32Ом+38Ом=70Oм

I=U:R=35B:70Ом=0,5А

U1=0,5A×32Ом=16В

P=UI=16B×0,5A=8Вт

Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова, автор: lerunyadylets