Предмет: Математика,
автор: FFFAvdit
Купили 3 кг огірків по 7,3 грн за 1 кг і 7 кг помідорів. За помідории заплатили на 35,15 грн більше, ніж за огірки. Скільки коштує 1 кг помідорів?
FFFAvdit:
пожалуйста помогите
Ответы
Автор ответа:
22
Ответ:8,15грн.
Пошаговое объяснение:
1)7,3×3=21,9(грн)-за 3кг огурцов;
2)21,9+35,15=57,05(грн)- за 7 кг помидоров;
3)57,05:7=8,15(грн)- за 1 кг помидоров.
Ответ:8,15грн.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: rabota3002
Предмет: Русский язык,
автор: andreeveht123
Предмет: Алгебра,
автор: xxxGARFILDxxx