Предмет: Физика, автор: vladahit045

Спіраль нагрівача виготовлена з ніхромового дроту, площа поперечного
перерізу якого 5,5 мм 2 ,а довжина – 22 см. Яка кількість теплоти виділиться за
1 годину роботи цього електронагрівача, якщо він увімкнений у мережу з
напругою 220 В. питомий опір ніхрому ρ =1,1 Ом·мм 2 /м.

Ответы

Автор ответа: olexandryar
14

Ответ:

3960МДж

Объяснение:Q=UIt           I=U/R       R=ρL/S

Q=U*U*t/R             Q=U²tS/ρL

Q=220²*3600с*5,5/1,1*0,22=3960000000Дж=3960МДж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Ansa227