Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліть та вкажіть масу ферум(ІІ) оксиду, що прореагує з 9,8 г сульфатної кислоти

Ответы

Автор ответа: sophiamaroshyk
11

Ответ:

FeO+H2SO4→FeSO4+H2O

ŋ(FeO):ŋ(H2SO4)=1:1

ŋ(FeO)=ŋ(H2SO4)

ŋ(H2SO4)=m(H2SO4)/M(H2SO4)

M(H2SO4)=2+32+64=98 г/моль

ŋ(H2SO4)=9.8 г/98 г/моль=0.1 моль

M(FeO)=56+16=69 г/моль

m(FeO)=ŋ*M=0.1 моль*69 г/моль= 6.9 г

Похожие вопросы