Предмет: Химия, автор: Аноним

1 задача помогите пожалуйста
За добу людина на побутові потреби витрачає близько 300 л очищеної води.

Зробіть необхідні обчислення й укажіть, скільки води (в літрах) людина зможе зекономити на місяць (ЗО днів), якщо протягом доби буде використовувати 270 л води.

Ответы

Автор ответа: Аноним
4

Объяснение:

это математика)

в 1 случае) 300л * 30д = 9000(л)

во 2 случае) 270л * 30д = 8100(л)

он сэкономит: 9000 - 8100 = 900 (л)

ответ: 900 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vbbzjzjzj367
Предмет: Математика, автор: tilda555