Предмет: Физика,
автор: uni799
Вантажний автомобіль масою 5т почав рухатися з прискоренням 4м/с . Якого прискорення зможе набути цей автомобіль, якщо на нього насипати 2т щебеню?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
m = ρ * V
В данном случае m = 54 г, ρ = 2,7 г/см³, поэтому
V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zlata200707
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: marineART
Предмет: Математика,
автор: EgorWL