Предмет: Физика, автор: coinoci

Визначте тиск який чинить мармурова колона висотою 8 м на фундамент. Густина мармуру 2700 кг/м²

Ответы

Автор ответа: Gagavvs
18

Ответ:

p=густину×g×h=2700×10×8=216000Па=216кПа

Объяснение:

g=10H/кг

Формула:густина,що множиться на прискорення вільного падіння і множиться на висоту.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: марусик8
Предмет: Математика, автор: раткина