Предмет: Физика, автор: tuskak204

електрична піч для плавлення металу споживає струм 4 А при напрузі 220 В. Скільки теплоти виділяється в пічі за 1 Хв? ​

Ответы

Автор ответа: liliia04041997
2

1 хв- 60 с.

Потужність печі:

P = I*U = 4*220 = 880 Вт

Виділиться теплоти:

Q = P*t = 880 * 60 = 52800 Дж .

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ангелина1007