Предмет: Химия,
автор: skorykkiril
Для консервування овочів готують маринад за таким рецептом 1 300 г води, 60 г кухонної солі, 80 г цукру, 5 г лимонної кислоти.Установи відповідність між речовиною та її масовою часткою в складі такого маринаду.
Ответы
Автор ответа:
1
1) Находим массу всего раствора:
m(p-p) = 1300 + 60 + 80 + 5 = 1445 г
2) Массовую долю каждого из веществ в растворе вычисляем по формуле:
ω = [m(в-во) / m(р-р)]*100
ω(соли) = (60/1445)*100 = 4,15%
ω(сахара) = (80/1445)*100 = 5,54%
ω(кислоты) = (5/1445)*100 = 0,35%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 3345
Предмет: Английский язык,
автор: Анна347
Предмет: Українська мова,
автор: lely149
Предмет: Математика,
автор: Dilya5377
Предмет: Алгебра,
автор: henryTee