Предмет: Физика,
автор: HelpMePsl
Людина тягне санки масою 12кг з силою 150Н, спрямованою під кутом 45º до горизонту. Коефіцієнт тертя між санками і дорогою дорівнює 0,05. Знайти прискорення санок.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1 Fтр=ma (1) a=Vo/t (2) Fтр=μmg (3) s=Vot-at^2/2=Vot/2 (4) Решая совместно все уравнения с (1) по (4), получаем, что S=μgt^2/2
2 Горизонтальною дорогою тягнуть за мотузку сани масою 100 кг. Визначте, з яким прискоренням
рухаються сани, якщо сила натягу мотузки
120 Н утворює з горизонтом
кут 300. Коефіцієнт тертя ковзання 0,066.
Дано m=100 кг T=120 Н α=30 градусов k=0,066 a - ?
Делаем рисунок
Уравнение динамики ma=T+mg+N+Fтр ( векторная запись)
ОX: m*a= T*cosα - k*N
OY: T*sinα+N- m*g=0
N= m*q-T*sinα
а= (T*cosα-k*(m*q-T*sinα)/m=(120*0,86 - 0,066*(100*9,8-120*0,5)/100=...
c0s30= √3/2
sin30=0,5
Вычисления сам
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: morachok
Предмет: Русский язык,
автор: natali81811
Предмет: Русский язык,
автор: mareena77
Предмет: Химия,
автор: kandaurova031
Предмет: Биология,
автор: asemaigozhina