Предмет: Физика,
автор: matushinbogdan3
Тіло падає з певної висоти. Відомо, що його швидкість В момент
падіння на поверхню Землі становила 2 м/с. Чому дорівнює потенціальна енергія
енергія тіла в момент падіння на поверхню Землі?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Потенціальна енергія тіла в момент падіння на землю =0,бо h=0(E=mgh=mg*0=0)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: armenchogrig
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: олга24
Предмет: Алгебра,
автор: DnMMs