Предмет: Физика, автор: yulia11makarevych

Підйомний кран піднімає плиту масою 1000 кілограмів вертикально вгору з прискоренням 0.2 м ∕ с2. Визначити силу натягу канату, що утримує плиту.​

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

На тело действует сила тяжести вниз и сила натяжения вверх.

По 2 закону Ньютона

R=F-mg=ma

F=ma+mg

F=m(g+a)

F=1000*(9,8+0,2)=10 000 H=10 кН  -  это ответ.


yulia11makarevych: Надеюсь это правильно
yulia11makarevych: А вы можете мне решить эту задачу?
yulia11makarevych: АВТОМОБІЛЬ, МАСА ЯКОГО 4 ТОНИ, РУХАЄТЬСЯ ПІД ГОРУ З ПРИСКОРЕННЯМ 0.2 М ∕ С2. ВИЗНАЧИТИ СИЛУ ТЯГИ, ЯКЩО УКЛІН ДОРІВНЮЄ 0.02, А КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ 0.04.
yulia11makarevych: да
yulia11makarevych: можете решить эту задачу
yulia11makarevych: З якою швидкістю після горизонтального пострілу із гвинтівки почав рухатися стрілець, що стояв на гладенькому льоду? Маса стрільця з гвинтівкою 70 кілограм, маса кулі 10 грам, початкова швидкість кулі 700 м ∕ с.
Похожие вопросы