Предмет: Физика,
автор: shrekizbolotaromashk
На тіло занурене у рідину діє виштовхувальна сила 42 кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла. Густина рідини 1,5 г/см3 .
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Fарх=42кН=42000Н
ррід=1.5г/см3=1500кг/м3
V-?
Fарх=рgV
V=F/pg
V=42000H/1500кг м3*10 Н м3=2.8 м3
Відповідь:2.8 м3
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Farrelly
Предмет: Английский язык,
автор: solomasova94
Предмет: Литература,
автор: Мартин11111
Предмет: Биология,
автор: DashaLine1