Предмет: Химия,
автор: davidkovicmishel8
Потрибна допомога швидко потрибно приготувати 300г розчину кухоної солі з масовою частконю 9% знайти масу солі та масу води (це хімія)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 27 г солі та 273 г води
Дано:
m(розч.NaCl) = 300 г
ω(NaCl) = 9% або 0,09
Знайти:
m(NaCl) - ?
m(H2O) - ?
Розв'язок.
m(NaCl) = m(розч.NaCl)*ω(NaCl) = 300 г*0,09 = 27 г
m(H2O) = m(розч.NaCl) - m(NaCl) = 300 г - 27 г = 273 г
Відповідь: 27 г солі та 273 г води
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: maka19932
Предмет: Русский язык,
автор: ludmilals
Предмет: Английский язык,
автор: Bigi1
Предмет: Математика,
автор: xysal