Предмет: Физика,
автор: 1SUN2
у гідравлічній машині поршні мають площі 4см квадратних і 2,5 дм квадратних .маса поршнів дуже мала.на перший поршень проклали тіло масою 200г.визначте яка сила буде діяти на другий поршень
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
125Н
Объяснение:
S1=4см²=4•10^-4м
S2=2.5дм²=2.5•10^-2м
m1=200г=0.2кг
На поршні діє сила тяжіння mg
F2/F1=S2/S1
m2g/m1g=S2/S1
m2/m1=S2/S1
m2=S2•m1/S1=2.5•10^-2м•0.2кг/4•10^-4м=12.5кг
F2=mg=12.5кг•10м/с²=125Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ivereshakYL216
Предмет: Русский язык,
автор: erkeboshu
Предмет: Русский язык,
автор: pervin97
Предмет: Математика,
автор: glupoi
Предмет: Литература,
автор: 05Ivan02