Предмет: Физика,
автор: arinavorobeva18
Яка потужність двигуна, якщо 1хв він виканав роботу 18 кДж
Ответы
Автор ответа:
3
t = 1 мин = 60 с;
A = 18 кДж = 18000 Дж;
P - ?
P = A / t = 18000 / 60 = 300 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lyubovrunikina
Предмет: Українська мова,
автор: vlatserttt
Предмет: Русский язык,
автор: mariasharapova2002
Предмет: Математика,
автор: voda113
Предмет: Математика,
автор: суперпеченька