Предмет: Физика,
автор: danilbelienko8
Температура нагрівача ідеальної теплової машини 117, а холодильника 27.
Кількість теплоти одержуваної машиною від нагрівача за 1с, дорівнює 60кДж.
Обчислити ККД машини, кількість теплоти, що передається холодильнику за 1с,
потужність машини.
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Tu=117 C=390 K
Tx=27C=300K
t=1c
Q=60 кДж
Найти: η,Qx, N
n=Tn-Tx/Tn=390K-300K/390K=0.23
Qx=(1-n)Qx=(1-0.23)*60кдж =46 кДж
N=Q-Qx/t=60кДж-46 кДж/1c=14 кВт
n=0.23 Q=46 кДж N=14кВт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: chika1boom
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Nastya171167
Предмет: Математика,
автор: tetrad12