Предмет: Химия, автор: fgfkkr

у 180 г води міститься 20г соди. визначте масову частку розчиненої речовини. СРОЧНО!

Ответы

Автор ответа: kivanec13
0

Одимо масу речовини :

180+20 =200г

Масову частку соди в речовині знаходимо за формулою :

20/200 =0,1=10 відсотків

Відповідь :масова частка розчиненої речовини в розчині становить 10 відсотків


kivanec13: надіюся ще відповідь потрібна, взяла відповідь з інтернету
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: нетда1