Предмет: Физика,
автор: tolii
4.кінетична енергія кулі для боулінгу дорівнює 120Дж Визначте масу кулі якщо вона рухається зі швидкістю 8м/с
Ответы
Автор ответа:
17
Відповідь:3.37кг
Пояснення:Ек=м*v2/2=120
m=Ek*2/v2
m=120*2/8*2=3.75кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ljvfiybtpflfybz
Предмет: Русский язык,
автор: iammeri8
Предмет: Русский язык,
автор: рашер
Предмет: Математика,
автор: КамилаМеметоваДиеров
Предмет: Математика,
автор: Фатима1791