Предмет: Физика, автор: Аноним

Яка кількість теплоти виділяться​ протягом години в провіднику опором 10 Ом за силу струму 10 A ?​

Ответы

Автор ответа: Аноним
4

t = 1 ч = 3600 с;

R = 10 Ом;

I = 10 A;

Q - ?

Q = I^2 * R * t = 10^2 * 10 * 3600 = 3600000 Дж = 3.6 МДж

Похожие вопросы