Предмет: Физика,
автор: grudnistayavi
Куля, масою 10 г вилітає з дула гвинтівки зі швидкістю 750 м/с.
Знайдіть середню величину сили, під дією якої вона рухається, якщо за 2
с її швидкість зменшилася до 250 м/с.
Ответы
Автор ответа:
13
V1=250м/с. | Ft=mV2-mV1
V2=750м/с. | F=mV2-mV1/t=m(v2-v1)/t
t=2c. | F=0.01×(750-250)/2=2.5H
F-? |
Відповідь:2.5H
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: arseniartur
Предмет: Русский язык,
автор: kricov19ilya
Предмет: Другие предметы,
автор: edenorog123
Предмет: Математика,
автор: KL2211
Предмет: Литература,
автор: Alisa123456789011