Предмет: Українська мова, автор: com578

твір (приблизно 2-2,5 сторінки) Тема:"Молодь і сучасність"

Ответы

Автор ответа: Sashapro9363
1

Відповідь:

Зображуючи портрет сучасника, я завжди уявляю молоду людину. Хоча старше покоління і вважає вік категорією філософською. Я погоджуюсь із тим, що вік вимірюється не роками, а станом душі, проте приклади свідчать, що історію вершать люди молоді.

Спілкуючись із ветеранами Великої Вітчизняної війни, які неодноразово бували в нашому класі, я дізналася, що вік бійців складав двадцять-тридцять років. Сорокарічні воїни, більшою мірою, йшли в обозі. Ні, зрілим людям не було легко ні на фронті, ні в тилу, де кувалася зброя для боїв, але розрахунок усіх тактичних операцій був зроблений на молодих, здорових, спритних, загартованих.

У п'ятдесяті роки мій дідусь був на цілині. Знову молодь... А новобудови! Скільки їх було зведено руками молоді!

І ось нарешті роки дев'яності. Саме молодь підтримала шлях демократизації країни: виступила за відродження національних традицій, рідної мови, багатонаціональної культури.

Дев'яності роки ознаменувалися піднесенням політичного життя країни. Утворилися нові партії, громадські організації, молодіжні об'єднання, лави яких поповнилися молоддю. Особливої масовості набув екологічний рух. Юнаки і дівчата стали на захист усього живого на рідній землі.

А якого піднесення набули патріотичні почуття моїх сучасників! Молодь відроджує вахти пам'яті, започатковані попереднім поколінням, віддаючи данину пошани не тільки загиблим, а й живим, тим ветеранам, які потребують допомоги, співчуття і підтримки. Як важливо, що наше суспільство підтримує пропозиції ООН у проведенні заходів до дня людей похилого віку, дня інвалідів, дня боротьби зі СНІДом та палінням, виступає за здоровий спосіб життя

Під час виборів Президента України молодь теж сказала своє вагоме слово, підтримавши курс на стабільність і розвиток держави. Молодим жити, отже їм робити вибір! Це особливо відчутно у нашому студентському місті. У Харкові більше двадцяти вузів, тому я можу стверджувати, що моє рідне місто має молоде обличчя.

Відчутний вплив молоді на духовну культуру суспільства. Відбудовчі роботи у зруйнованому харківському костьолі взяла на себе молодь. Юнаки і дівчата різних національностей вирішили зробити свій внесок у реставрацію цієї пам'ятки архітектури. А скільки православних храмів відроджується завдяки молоді! А той, хто поклав цеглину на будівництво храму, ніколи не скривдить немічного, не стоятиме осторонь чужого горя.

На жаль, правильну життєву позицію вибрати дуже важко. У той час, коли суспільство почало розподілятись на багатих і бідних, деякі люди забувають про милосердя. Немало байдужих людей з'явилось і серед молоді. Це насторожує, бо той, хто сьогодні прислухається тільки до дзвону монет, чи почує завтра голос потребуючого допомоги? Чи не забуде поступитися місцем у транспорті літній людині? Чи подасть ковток води спраглому?  

Я теж дитина свого часу, і, мабуть, у мене теж є безліч вад. Безумовно, ідеальних людей немає. Але я вважаю, що у будь-який час необхідно не втрачати людського обличчя, бо інакше ми не зможемо виростити гідних нащадків. Без сучасного не буває майбутнього. Тому я сподіваюсь, що я і мої ровесники знайдемо правильний життєвий шлях і не втратимо своїх позитивних рис.

Поясненну що буде то буде:)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Голубочка
Помогите пожалуйста , очень срочно
1. Какое утверждение является неверным?

1) Простые предложения не могут соединяться в сложносочинённое только при помощи интонации.

2) В сложносочинённых предложениях с союзами или (иль), то ли - то ли указывается на возможность одного явления из двух или нескольких.

3) Если в сложносочинённом предложении с союзом да (в значении и) имеется общий второстепенный член, относящийся к обоим предложениям, между ними запятая не ставится.

4) В сложносочинённом предложении простые предложения связываются сочинительными или подчинительными союзами.


^ 2. Определите тип предложения.

В комнаты ворвался упоительный свежий ветер, который принёс запах сырой травы и мокрых елей.

1) простое предложение с однородными членами

2) сложносочинённое предложение

3) сложноподчинённое предложение

4) бессоюзное сложное предложение


^ 3. Как надо продолжить предложение, чтобы оно получилось сложносочинённым?

Внезапно набежали тучи…

1) и вылили на землю обильный дождь.

2) вскоре закрывшие солнце.

3) и стало темно.

4) не предвещавшие хорошей погоды.


^ 4. Определите стилистическую роль союза и.

И поля цветут, И лежат в земле

И леса шумят, Груды золота.

(И. Никитин.)

1) только соединяет в сложносочинённое простые предложения

2) используется для логического выделения отдельных слов

3) усиливает ритмичность текста, придаёт ему поэтическую тональность

4) обозначает последовательность явлений


^ 5. В каком варианте ответа указаны сложносочинённые предложения? (Знаки препинания не расставлены.)

А. На дворе стоял первый день нового года да и он уж клонился к закату.

Б. Мы подождали пока с парома выгрузили машины.

В. Монолитная стена на фоне осеннего леса производила удручающее однако сильное впечатление.

Г. Молодой месяц низко висел над лесом и нежный свет его блестел в дождевых каплях.

1) А, В 2) Б, Г 3) Б, В 4) А, Г
Предмет: Английский язык, автор: ирусюнчик
Предмет: Алгебра, автор: NazarP1nbau