Предмет: Физика,
автор: Iriska299
МІДНИЙ ДРІТ ДОВЖИНОЮ 120 М ЗАМІНЮЮТЬ ЗАЛІЗНИМ ДРОТОМ З ТАКОЮ Ж ПЛОЩЕЮ ПОПЕРЕЧНОГО ПЕРЕРІЗУ. ЯКОЇ ДОВЖИНИ ПОТРІБНО ВЗЯТИ ЗАЛІЗНИЙ ДРІТ, ЩОБ ЙОГО ОПІР БУВ ТАКИМ ЖЕ, ЯК І В МІДНОГО?
Ответы
Автор ответа:
24
Ответ:
L2 = 20.4m
Объяснение:
Дано:
p(Cu) = 0.017 Om*mm^2/mm
L1 = 120 m
p(Fe) = 0,10 Om*mm^2/mm
S(const)
R(const)
L2 - ?
Решение:
R=p*L/S
p(Cu) * L1/S= p(Fe) * L2/ S сокращаем S
p(Cu) * L1 = p(Fe) * L2
0.017 * 120 = 0.10 * L2
L2 = 0.017 * 120 / 0.1 = 20.4m
Мы решали эту задачу и учитель сказала, что ответ верный)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Bestfriends
Предмет: Русский язык,
автор: Nadia1357
Предмет: Русский язык,
автор: nikitako25
Предмет: Математика,
автор: adbitvsamir
Предмет: Литература,
автор: arzueliyeva1